Rap o zdradzie i o kobietach, które nie traktują tyłka jak monstrancji

Rap o zdradzie to teksty oparte na osobistych doświadczeniach raperów z kobietami. Niejeden raper przekonał się, że scena i mikrofon otwierają wiele drzwi.

– Ile fanek może się zmieścić w twoim pokoju hotelowym po koncercie?
– To zależy jak duży jest pokój…

Tak brzmiała żartobliwa odpowiedź VNM-a na jedno z „Najgorszych pytań” CGM-u. Jestem pewien, że rzeczywistość nie odbiega zbyt bardzo od tej wypowiedzi. Bywam na koncertach i wielokrotnie widziałem, w jakich okolicznościach topowi raperzy opuszczają kluby. W hotelowych pokojach nie muszą myśleć o kobietach, które mają rozszerzenie jpg.

Nie ma z tym problemu dopóki raper jest wolnym strzelcem, a jego groupies nie mają żadnych zobowiązań. Gorzej jeśli po koncercie wypijają połówkę i zapominają, że w domu mają drugą połówkę.

Jeśli chodzi o polski rap o zdradzie, to moim pierwszym skojarzeniem jest Ten Typ Mes i utwór „Zdrada”.

„2/3 facetów tak ma, nie tylko Mes, mała.” – nawija w powyższym kawałku Mes. Okazuje się, że do niechlubnej większości facetów zalicza się też taki stary kobieciarz jak Diox. Zatem jako drugi przykład rapu o zdradzie zamieszczam jego kawałek o wyszukanym tytule „Zdrada”. Darujcie sobie jaja Dioxa. Yyy to znaczy darujcie sobie jaja z Dioxa.

Sokół jest raperem, który nie ocenia, bo jest tylko narratorem, ale często podejmuje trudne tematy. Dlatego nie powinno Cię dziwić, że kilka lat temu na Mixtape Deszczu Strugi nagrał rap o zdradzie – oczywiście w konwencji storytellingu.

Rozpoznawalny raper raczej nie jest dobrym kandydatem na męża. Nocuje w hotelu zamiast w domu, bo dużo czasu spędza w trasie koncertowej. W tym samym czasie godny zaufania bloger ciężko odpoczywa w domu, więc jeśli masz fajne cycki, przejdź do podstrony Kontakt.
 


Baner

Spodobał Ci się ten wpis?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach prosto na swój adres e-mail. Maksymalnie jedna wiadomość w tygodniu.


Newsletter templates by FreshMail


Zobacz inne wpisy: