Rap do samochodu („LOVEYOURSONGS”)

Rap do samochodu to niekoniecznie utwory bezpośrednio związane z motoryzacją, czy też typowe bangery. Zupełnie inny rap najlepiej nadaje się do słuchania w aucie.

„LOVEYOURSONGS”, czyli bardzo przyjemny mixtape pomyślany jako rap do samochodu

Mixtape’y mają to do siebie, że są swobodniejszą formą od pełnoprawnych albumów, co sprawia, że utwory nie muszą być połączone ze sobą jakimkolwiek odgórnym konceptem. Ten Typ Mes i DJ Black Belt Greg wymyślili sobie ten składak właśnie jako taki luźny rap do samochodu. Testowałem już podczas podróży i wszystko gra jak należy. Odpowiedni klucz doboru utworów powoduje, że przyjemnie się tego słucha w aucie.

„LOVEYOUSONGS” to nie tylko świetny rap do samochodu, ale też muzyczna wycieczka przez śpiewane zwrotki i nucone refreny z wcześniejszych płyt Mesa

Prawda jest taka, że jakiś czas temu w polskim hip-hopie nucenie i podśpiewywanie było czymś, co spotykało się z bardzo różnym przyjęciem, ale mimo wszystko Mes nigdy nie bał się tego robić. Śpiewał na trackach i nie zwracał uwagi na głosy niezrozumienia i krytyki.

Patrząc z perspektywy czasu, Mes już wtedy znacznie wyprzedzał innych polskich raperów, jeśli chodzi o styl i flow. Teraz nowym utworem pt. „Możliwość” Mes jeszcze raz potwierdza, że jest bezapelacyjnym numerem 1 w Polsce.

Zdecydowanie kupuję taki rap do samochodu! A właściwie to pobieram. Legalnie i za darmo

Bardzo dobrym pomysłem było wydanie tego mixtape’u we współpracy ze sponsorem, czyli Red Bullem, który wyłożył hajs na miks, mastering i nagranie dodatkowych instrumentów. Pełen zestaw plików audio możecie pobrać legalnie i zupełnie za darmo ze strony Red Bull MOBILE Collect. Przyznacie, że to wyśmienity prezent od DJ’a Black Belt Grega i Mesa.

Nie czekajcie i pobierajcie mixtape, a później wrzucajcie ten przyjemny „piosenkowy” rap do samochodu: https://www.redbullmobilecollect.pl/tentypmes/

Ten Typ Mes – „Możliwość”, czyli jeden z sześciu nowych utworów na mixtapie. Rap do samochodu prosto z samochodu


Spodobał Ci się ten wpis?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach prosto na swój adres e-mail. Maksymalnie jedna wiadomość w tygodniu.


Newsletter templates by FreshMail


Zobacz inne wpisy:
 • „Bardzo dobrym pomysłem było wydanie tego mixtape’u we współpracy ze sponsorem, czyli Red Bullem, który wyłożył hajs na miks, mastering i nagranie dodatkowych instrumentów.” a skąd to info na co poszły te pieniądze? Red Bull to hajs do ich kieszeni i dodatkowa promocja.
  Swoją drogą coś by im sie stalo jakby dali zwyczajny link do pobrania numerów?

  • Info na co poszła część tych pieniędzy pochodzi z wywiadu z Mesem na portalu muzycznym Red Bulla. Zresztą hajs od sponsora do kieszeni to przecież nic złego. W ostatecznym rozrachunku dla słuchacza znaczenie ma tylko muzyka ;)

   Jako że to układ win-win na linii sponsor-wykonawca, to Red Bull poprzez udostępnienie mixtape’u dopiero po rejestracji umożliwił sobie zebranie adresów e-mail osób z ich targetu. Z newslettera bezproblemowo można się wypisać. Normalna sprawa. Nie ma co szukać dziury w całym skoro wszystko jest za free ;)

   • Ja, na ich miejscu, pewnie zrobiłbym to samo, mając możliwość brania hajsu za to, że ludzie będą mieli dostęp do mojej muzyki i to za darmo. Ale zastanawia mnie czemu choć raz Mes nie może po prostu puścić w sieć bez jakichś zawijasów przy okazji. Identyczna sytuacja była z kawałkami dołączonymi do reedycji „Zapisków… ” i z kawałkiem „Lepszy Żbik” i „Organizm”. Co im szkodzi zrobić z luźnych numerów mixtape i wrzucić dla fanów do bezpośredniego pobrania, bez kompilkacji.