Polski rap motywacyjny – TOP 10 utworów dających motywacyjnego kopa!

Muzyka motywacyjna będzie dla Ciebie wsparciem, jeśli chcesz posłuchać czegoś pozytywnego podczas biegania, ćwiczeń na siłowni lub podczas wykonywania każdej innej czynności na drodze do realizacji celów. Polski rap motywacyjny pomoże Ci pokonać momenty słabości i realizować zadania, na których Ci zależy.

Przesłuchaj kawałki z poniższego zestawienia i weź sprawy w swoje ręce.

Polski rap motywacyjny – TOP 10

10. Zeus – Jeszcze więcej

Pozytywny, energetyczny bit i mocne wersy, które automatycznie spowodują, że w końcu zepniesz poślady, weźmiesz się do roboty i wyrwiesz z życia jeszcze więcej. Może trafią się też laski.

9. Grammatik – Nie ma skróconych dróg

Klasyk. Utwór Eldoki i Jotuze uświadomi Ci, że szukanie dróg na skróty to droga donikąd. Za każdym sukcesem stoi upór i konsekwencja w działaniu.

8. Te-Tris / Pogz – Strachy

Strach to ten skurczybyk, który przeszkadza Ci w podejmowaniu decyzji i skutecznym działaniu. Tymczasem Te-Tris i Pogz wytłumaczą Ci, że nie ma czego się bać.

7. Theodor – Determinacja

Na miejscu 7-mym jeden z najbardziej niedocenianych polskich raperów – Theodor. A szkoda, bo jego teksty to kopalnia życiowych inspiracji.

6. Tede – Nawet jeśli ktoś nas przekreślił

Tede to raper, który emanuje pasją do tego, czym się zajmuje. Gdyby nie zajawka, już dawno mógłby sobie odpuścić nagrywanie.

5. White House Records & Fokus – Nigdy się nie poddawaj

Rap motywacyjny w czystej postaci. Solidne zwrotki, zapadający w pamięci refren i mamy jeden z najlepszych kawałków w karierze Fokusa.

4. PeeRZet – Zasada Cierpliwości (ft. Pyskaty, VNM)

Przemysław i przyjaciele pokazują, że cierpliwość i konsekwencja w działaniu są ważniejsze niż cokolwiek innego.

3. W.E.N.A. – Podstawowe Instrukcje

W.E.N.A. opowiadający o podstawowych instrukcjach, do których powinieneś się stosować, jeśli chcesz coś osiągnąć w życiu.

2. Czarny HIFI feat. VNM – Nie ściągniesz mnie na dół

Lubię rap o wygrywaniu. Historia VNM-a to przykład na to, że ciężką pracą można zdobyć każdy szczyt. W jego przypadku – status jednego z najlepszych raperów w kraju.

1. Eis – Teraz albo nigdy

Na pierwszy miejscu raper, którego nie umieściłbym niżej niż na pierwszym miejscu. To niewiarygodne, ale jego kawałki inspirują i motywują mnie do dzisiaj.


 


Baner

Spodobał Ci się ten wpis?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach prosto na swój adres e-mail. Maksymalnie jedna wiadomość w tygodniu.


Newsletter templates by FreshMail


Zobacz inne wpisy:
  • Na mnie w sumie najmocniej działa „Mów mi Bonson”, taka trochę tabliczka czekolady w Himalajach.

  • Sandra

    Zdecydowanie brakuje mi tutaj utworów B.O.K. czy też samego Bisza. Moim zdaniem właśnie Bisz jest mega motywatorem. Polecam kawałki takie jak „Nie poddawaj się”, „Mamy cel” , „Nie mam nic do stracenia” „Indygo” Jeszcze wiele takich numerów by się znalazło. Właściwie w każdym numerze można dostrzeć nutę motywacji, iskierkę nadziei. Chociaż z Twoimi propozycjami też się zgadzam, również mocne numery :)

  • Nigdy się nie poddawaj zawsze bardzo mnie motywował. Przyznam Ci, że zapiszę ten tekst i w wolnej chwili przesłucham tych kawałków. Dzięki, bo widzę że u Ciebie kopalnia rapsów.

  • FULL…