Kaen bez maski żył od kołyski

Kaen bez maski na twarzy to rzadko spotykany widok. Raper uczynił z maski wiodący element swojego wizerunku i pewien symbol.

Maska jest jego alter ego i namawia go do złego. Dzięki masce artysta-raper może nawijać na każdy temat, bez żadnych zahamowań.

Kaen stworzył ten symbol, żeby pokazać swoją ciemniejszą stronę, którą została wykreowana przez otoczenie. Nie wiadomo, o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi. Jeżeli nie wiadomo, o co chodzi, to znaczy, że chodzi wyłącznie o… inspirację Jason’em z „Piątku 13-go”.

Kaen bez maski żył od kołyski

Jakiś czas temu do Internetu wyciekły zdjęcia z treningu szkoły kick boxingu Street Fighter, której członkiem jest Kaen. A na zdjęciach po prostu Kaen bez maski. Reakcje Internautów były co najmniej dziwne.

Ludzie zareagowali jakby nie rozumieli, że maska to tylko jego kreacja sceniczna. Niektórzy dawali wiarę, że Kaen od dziecka nawet na sekundę nie odsłonił twarzy, więc zawsze golił się tylko na brodzie i szyi.

Zdjęcia, na których jest Kaen bez maski niczym mnie nie zaskakują

Śmieszy mnie to stado baranów, które zobaczyło w Internecie twarz Kaena i zachowuje się jak po spotkaniu z przybyszem z obcej planety.

Czym oni się tak podniecają? Przecież to koleś podobny do miliona innych i jakoś nie widzę powodu, żeby się nim zachwycać albo go hejtować. Szczególnie dziwią mnie faceci, którzy podejmują się oceny urody Kaena. Może to z nimi jest coś nie teges?

Kaen bez maski obchodzi mnie tak samo jak Kaen w masce

Trafiłem na zdjęcie twarzy Kaena na jednym z portali rapowych. Nie będę tutaj tego zamieszczał. Zresztą kto chciał, ten już widział jak wygląda Kaen bez maski. To, co dzieje się w komentarzach pod zdjęciami, które wyciekły, to jakaś masakra.

Nie rozumiem całego zamieszania. Twarz Kaena obchodzi mnie tyle, co losy Norbiego. Raz widziałem zdjęcie Kaena bez maski i już dawno zdążyłem zapomnieć ten widok.

Czyż to nie piękne, że Internet z byle pierdoły, bo obiektywnie rzecz biorąc wygląd facjaty Kaena jest czymś zupełnie nieistotnym, potrafi zrobić sensację roku, a internetowa hołota to kupi?
 


Spodobał Ci się ten wpis?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach prosto na swój adres e-mail. Maksymalnie jedna wiadomość w tygodniu.


Newsletter templates by FreshMail


Zobacz inne wpisy:
  • chudy

    Ja szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem, że są jakieś zdjęcia bez maski. Nie interesowało mnie to. Skoro występuje w masce i tak go kojarzę to luz. Nie ciągnie mnie do zaglądania pod nią. Bo co? Jeśli ma „przyjazną” twarz, to jego rap jest lepszy? A może słabszy? A tak właściwie, jaka to jest ta „przyjazna” twarz?
    Według mnie ludzie przesadzają. I powtarzam to za każdym pieprzonym razem. Z byle igły robią trójząb Posejdona i trąbią o tym wokół…