Ile zarabia Lewandowski?

Jeśli interesuje Cię zawartość cudzych kieszeni i jesteś ciekaw, ile zarabia Lewandowski, to po prostu czytaj dalej.

Cały świat zachwyca się spektakularnym wyczynem Roberta Lewandowskiego, który w meczu z Wolfsburgiem wszedł na boisko dopiero po przerwie i w zaledwie 9 minut strzelił 5 bramek. Nie dziwię się fali zachwytów, bo to faktycznie w głowie się nie mieści tak, jak Wilkowi na mikrofonie.

Zaraz, zaraz, ale Hypeman to przecież blog o hip-hopie, więc co tutaj robi wpis o tym, ile zarabia Lewandowski? A no to, że RL9 to nie jedyny Lewandowski, który zarabia fajne pieniążki. Jednym z najlepszych i najlepiej zarabiających polskich raperów jest Tomek Lewandowski, którego znacie pod pseudonimem VNM.

Ile zarabia Lewandowski – PAN PIŁKARZ?

Pensja Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium to 11 milionów euro, czyli ok. 46 milionów złotych rocznie. Do tego dochodzą jeszcze wysokie gaże od sponsorów i inne dodatki. To w pełni uzasadnione zarobki, jeśli gra się w gałę na światowym poziomie.

Kliknij w link poniżej i zobacz, za co płacą Robertowi Lewandowskiemu:

http://bundesliga.onet.pl/lewandowski-nokautuje-wolfsburg/vbemnh

Ile zarabia Lewandowski – PAN RAPER?

VNM, czyli Tomasz Lewandowski, zarabia z rapsów ok. 200 tys. złotych rocznie.

Rapował o tym tutaj (od 2:15):

i tutaj (od 1:40):

200 tys. złotych rocznie to bardzo dużo biorąc pod uwagę średnie zarobki Polaków, ale nadal niewiele w porównaniu do najlepszych polskich sportowców i do raperów z USA.

Robert Lewandowski zarabia jakieś 300 razy więcej niż VNM (Tomasz Lewandowski), ale jest paru lepiej zarabiających raperów…

Kliknijcie w link poniżej i sprawdźcie, ile zarabiają hip-hopowcy ze Stanów Zjednoczonych:

http://life.forbes.pl/diddy-jay-z-i-dr-dre-czyli-najlepiej-zarabiajacy-hip-hopowcy,artykuly,199228,1,1,2.html

Jestem przekonany, że najlepsi polscy raperzy za kilka czy kilkanaście lat będą zarabiali dużo więcej niż obecnie. Jednak nawet gdyby zaczęli nawijać na wysokim poziomie po angielsku, to będzie im bardzo ciężko kiedykolwiek zbliżyć się do zarobków największych hip-hopowych biznesmenów z USA.

Może trzeba było zostać piłkarzem?


Spodobał Ci się ten wpis?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach prosto na swój adres e-mail. Maksymalnie jedna wiadomość w tygodniu.


Newsletter templates by FreshMail


Zobacz inne wpisy:
  • Łukasz Proczek

    Doceniam follow up na samym końcu. Propsy za to uświadczono, żegnam.