Filip Łuszcz, syn Magika – chłopak taki sam jak jego rówieśnicy

Filip Łuszcz to syn Magika, członka legendarnej grupy Paktofonika. Sama ksywa Magik nadal elektryzuje wielu fanów polskiego hip-hopu.

26 grudnia 2000 roku, osiem dni po premierze płyty „Kinematografia”, Magik popełnił samobójstwo wyskakując z okna swojego mieszkania. Filip miał wtedy zaledwie 3 lata.

Syn Magika idzie w ślady ojca. Też chce zostać raperem

Dzisiaj Filip Łuszcz, znany również jako Fejz, jest nastolatkiem i już od dłuższego czasu ujawnia informacje, czym będzie zajmował się w przyszłości. Podobnie jak ojciec zamierza zostać raperem.

Nie mam zielonego pojęcia, czy to dobrze, czy to źle, ale skoro chłopak postanowił, że spróbuje sił w roli rapera, to będę mu mocno kibicował. Każdy ma prawo do pójścia taką drogą życiową, jaką sam sobie wybrał.

Widziałem, że na swoim profilu na Facebooku udostępniał informacje o nadchodzących projektach. Podobno jego wielkim marzeniem jest nagranie choćby jednego wspólnego utworu z Fokusem i Rahimem.

Skoro ma ogromną zajawkę na rap, to z dużym prawdopodobieństwem uda mu się wprowadzić plan w życie.

Filip Łuszcz będzie musiał przekonać się, jak trudno być synem sławnego ojca

Syn Magika będzie miał trudniej niż inni początkujący raperzy. Ludzie obsesyjnie przywiązują wagę do historii życia i legendy jego ojca. Jak zareagują, gdy Filip zwyczajnie okaże się słabym raperem? Jeśli nie sprosta wygórowanym oczekiwaniom, mogą zareagować dziwnie.

Wiesz o co mi chodzi – o reakcje słuchaczy, którzy ślepo wierzą, że Fejz dorówna legendzie Magika. O typ fanów, którzy mają szczerą nadzieję jeszcze raz usłyszeć Paktofonikę w pełnym składzie. Tak, są tacy.

Wielu słuchaczom wydaje się, że jeśli chłopak nazywa się Filip Łuszcz i jest synem Magika, to z automatu będzie równie utalentowanym i charyzmatycznym raperem jak jego ojciec.

Filip Łuszcz to taki sam chłopak jak jego rówieśnicy. Traktujcie go zupełnie normalnie

Ludzie przypisują sentymentom zbyt dużą rolę. Nie myślą o tym, że syn Magika może nie chcieć być postrzegany jako syn sławnego ojca i nie oczekuje specjalnego traktowania. Dajcie Filipowi szansę zapracować na sukcesy jego własną ciężką pracą.

Filip Łuszcz niczym nie odróżnia się od swoich rówieśników. Traktujcie go całkowicie normalnie.
 


Spodobał Ci się ten wpis?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach prosto na swój adres e-mail. Maksymalnie jedna wiadomość w tygodniu.


Newsletter templates by FreshMail


Zobacz inne wpisy: