APP – odkrycie na ripicie #1

Czasami zdarza się takie odkrycie, którego słucham na ripicie. Ostatnio katuję najnowszą EP-kę projektu APP. Prawdziwe cudo!

„Odkrycie na ripicie” to cykl krótkich wpisów, w których dzielę się z Wami moimi hip-hopowymi odkryciami. To rzeczy, których wczoraj nie znałem, a dziś jaram się nimi na tyle, że nie schodzą z moich głośników.

Nigdy nie byłem typem słuchacza, który sprawdza płyty wszystkich mniej znanych raperów w nadziei na wyłowienie jakiejś perełki. Zwyczajnie szkoda mi czasu na poszukiwanie jednej dobrej płyty wśród całego zalewu dziadostwa.

Dlatego nowości muzyczne odkrywam pod pływem polecenia znajomych lub wykonawców, których lubię i szanuję. Czasami za rekomendację wystarczy sama nazwa wytwórni, pod szyldem której ukazuje się dany materiał. Właśnie w taki sposób trafiłem na EP-kę APP „APP1EP”. Przewijałem sobie fejsbukową tablicę i wpadłem na prawdziwy rarytas udostępniony przez Asfalt Records:

APP – Więcej

Utwór spodobał mi się już po pierwszym przesłuchaniu i od razu sprawdziłem, kto stoi za tym wszystkim – muzykę tworzy Wojciech Męclewski, a za słowa odpowiada Krzysztof Majchrzak. Wygooglowałem obu panów i byłem bardzo zaskoczony, gdy okazało się, że to dwie postacie, które kojarzę z aktywności na scenie. Promocja „APP1EP” jest prowadzona w charakterystycznej tajemniczej konwencji, dlatego nie chcę wszystkiego spieprzyć i nie ujawnię ksywek obu jegomościów. Tak tylko zostawię tutaj odsłuch całego materiału. Może akurat macie podobny gust i też Wam się spodoba?

APP – APP1EP


Spodobał Ci się ten wpis?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach prosto na swój adres e-mail. Maksymalnie jedna wiadomość w tygodniu.


Newsletter templates by FreshMail


Zobacz inne wpisy: